на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max Plus
NIKE Патики Air Max Plus
NIKE Патики Air Max Plus
NIKE Патики Air Max Plus
NIKE Патики Air Max Plus
NIKE Патики Air Max Plus
NIKE Патики Air Max Plus
NIKE Патики Air Max Plus
NIKE Патики Air Max Plus
NIKE Патики Air Max Plus
NIKE

NIKE Патики Air Max Plus

код на производ: CD0610-109
7.390 MKD
7.390 MKD
5.912 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 27.5
 • 28.5
 • 28
 • 30
 • 29.5
 • 31.5
 • 31
 • 32
 • 34
 • 33.5
 • 35.5
 • 35
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 39
 • 38.5
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max Plus се lifestyle патики за помали деца кои носат иконски стил за малите стапалата. Неутралната боја е единствениот детал во дизајнот кој е класичен кај овој модел. Инспирирани од Air Max Plus од 1998 година за возрасни, тие го задржуваат оригиналниот дизајн на Air Max. Брановидните линии имитираат палми кои се нишаат на ветрето, додека лакот наликува на опашка од кит. Лесната ткаенина на горниот дел со воздушни перничиња во ѓонот поттикнува забава, трчање и скокање.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за помали деца
 • Air Max Plus технологија
 • Nike Air единици
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи