на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ACBC Патики WEMBLEY WOMAN
ACBC

ACBC Патики WEMBLEY WOMAN

код на производ: AWECD10WNU
13.490 MKD
13.490 MKD
10.117 MKD
Заштеда: 3.373 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд ACBC
Возраст За возрасни