на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE
NIKE

NIKE Патики Air Max 90 Toggle SE

код на производ: DV1857-100
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Детските унисекс патики за помали деца Nike Air Max 90 Toggle SE се специјално издание на познатиот модел кој е инспириран од силната поврзаност помеѓу децата и светлите бои кои привлекуваат очи. Дизајнерските линии и воздушната единица сè уште се таму за да го донесат овој омилен модел од 90-тите во новата генерација. Горниот дел од вистинската и синтетичка кожа обезбедува издржливост и класично чувство. Единицата Air Max нуди помеко чувство што е погодно за деца. Покрај тоа, меката и флексибилна пена овозможува лесни чекори. Лесни за облекување, овие патики имаат систем за поврзување кој им овозможува на малите лесно да ги затегнат и олабават. Лиени гумени делови остануваат верни на оригиналот. Гумениот ѓон со целосна должина има жлебови за флексибилност, така што секој чекор е природен. Забавувајте се и покажете ги вашите нови омилени патики.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • „Toggle“ систем за врзување
 • Единица Air Max
 • Среден ѓон од пена
 • Waffle гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 85B781-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.813 MKD
  Заштеда 35%
  2.790 MKD
  големина
  4
  5
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-002
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y