на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Jordan Max Aura 4
NIKE Патики Jordan Max Aura 4
NIKE Патики Jordan Max Aura 4
NIKE Патики Jordan Max Aura 4
NIKE Патики Jordan Max Aura 4
NIKE Патики Jordan Max Aura 4
NIKE Патики Jordan Max Aura 4
NIKE Патики Jordan Max Aura 4
NIKE Патики Jordan Max Aura 4
NIKE Патики Jordan Max Aura 4
NIKE

NIKE Патики Jordan Max Aura 4

код на производ: DQ8402-006
3.490 MKD
3.490 MKD
2.792 MKD
Заштеда: 698 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Jordan Max Aura 4 се lifestyle патики за машки бебиња. Сепак, нивниот стил го следи најдоброто. Дозволете им на децата да лазат и да ги направат своите први чекори во безвременскиот изглед на патиките Nike Jordan Max Aura 4. Ѓонот од пена е мек и флексибилен, што го олеснува освојувањето на теренот. Поддршката за пети придонесува неверојатна удобност. Лесните и издржливи материјали поддржуваат правилен развој на стапалото. Комбинацијата на вистинска, синтетичка кожа и полиестер на горниот дел дава класичен изглед и обезбедува издржливост додека најмладите ги развиваат своите моторни вештини. Прилагодливите ремени го олеснуваат облекувањето и соблекувањето.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за машки бебиња
 • Плиток профил
 • Прицврстување на ремен
 • Состав на горништето: синтетичка и вистинска кожа, полиестер
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За бебе

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 943345-020
  9.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DX5805-600
  6.690 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV1621-001
  7.790 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики FB8035-001
  9.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y