на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ACBC Патики GREENWICH
ACBC Патики GREENWICH
ACBC Патики GREENWICH
ACBC Патики GREENWICH
ACBC Патики GREENWICH
ACBC Патики GREENWICH
ACBC Патики GREENWICH
ACBC Патики GREENWICH
ACBC Патики GREENWICH
ACBC Патики GREENWICH
ACBC

ACBC Патики GREENWICH

код на производ: AS AV GCD 04 WBK
10.690 MKD
10.690 MKD
6.414 MKD
Заштеда: 4.276 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
    36
  • 37
    37
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд ACBC
Возраст За возрасни