на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE Патики Huarache Run
NIKE

NIKE Патики Huarache Run

код на производ: 704949-421
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Huarache Run се детски патики, со многу модерен дизајн. Омилениот дизајн и докажаниот квалитет на Nike се најдобрата препорака за овие детски патики. Познатиот Huarache ремен, покрај класичниот изглед, го олеснува и облекувањето на овие патики. Комбинацијата од кожа и мрежест материјал, покрај издржливоста, обезбедува и прозрачност и убаво чувство на свежина. Меката пена под стапалото ви дава врвна удобност и обезбедува добро и лесно амортизирање. Дизајнот на патиките обезбедува удобно вклопување како чорап. Гумениот ѓон има жлебови, кои создаваат флексибилност, така што секој чекор што го правите изгледа сосема природно.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Горен дел од кожа и мрежа
 • Среден ѓон од пена
 • Huarache ремен
 • Флексибилен гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 85B781-023
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.813 MKD
  Заштеда 35%
  2.790 MKD
  големина
  4
  5
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-002
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y