на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok Патики Classic Leather
Reebok

Reebok Патики Classic Leather

код на производ: GY0957
5.490 MKD
5.490 MKD
4.392 MKD
Заштеда: 1.098 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

REEBOK CLASSIC LEATHER се женски класични патики кои го издржуваат тестот на времето. Елегантни, софистицирани и удобни, класични женски патики кои никогаш нема да сакате да ги соблечете. Мекиот кожен горен дел се обвиткува околу вашите стапала, а во исто време ви ја дава потребната цврстина за дополнителна издржливост. Средниот EVA ѓон обезбедува совршена мекост и удобност. Патиките се одликуваат со плиток профил, класичен начин на врзување со врвки и препознатливо Reebok лого кое јасно ја нагласува вашата припадност на овој спортски бренд. Гумениот ѓон обезбедува добра амортизација, одлично прилепување на површина и дава сигурност на вашиот чекор. Доколку сакате да го комплетирате вашиот спортско-елегантен стил со една безвременска патика, REEBOK CLASSIC LEATHER се вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Класичен начин на врзување со врвки
 • Плиток профил
 • EVA среден ѓон
 • Reebok лого
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики G55284
  3.714 MKD
  Заштеда 40%
  6.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FZ2905
  4.333 MKD
  Заштеда 30%
  6.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  големина
  35
  36
  36,5
  37
  37,5
  38
  38,5
  39
  40
  40,5
  41
  42
  42,5
  43
  44
  44,5
  45
  45,5
  46
  47
  Sačuvano u omiljne
  3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  големина
  35
  35,5
  36
  37
  37,5
  38
  38,5
  39
  40
  40,5
  41
  42
  42,5
  43
  44