на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE Патики Run Star Motion
CONVERSE

CONVERSE Патики Run Star Motion

код на производ: 172895C
6.890 MKD
6.890 MKD
5.512 MKD
Заштеда: 1.378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 46
  46
 • 46.5
  46.5
 • 48
  48
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 36.5
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 39
 • 39.5
 • 40
  40
 • 41
 • 41.5
  41.5
 • 42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Converse Run Star Motion се женски патики кои го земаат класичното Converse DNK и го комбинираат со ултрамодерен, иновативен ѓон, создаден за движење. Заборавете на сè што знаете за формата и зачекорете во иднината смело и решително во овие патики на Converse. Овие патики со плиток профил поседуваат се што сте сакале од легендарниот модел Chuck70 и целосно го редефинираат стилот на платформата. Неверојатните линии што ги видовте на теренот во раните 2000-ти доаѓаат преку средниот ѓон на платформата, комбинирајќи го спортот со високата мода. Оваа експресивна основа е споена со горен дел од органски памук. Со купување на овие патики го поддржувате одржливото производство на органски памук. Препознатливата ѕвезда на петицата јасно го истакнува вашиот спортски стил и јасно укажува на кој бренд најмногу му верувате. Патиките имаат класичен начин на врзување, среден ѓон од CX пена, кој ја дава удобноста и комфорот што ги заслужувате. Експресивниот ѓон во боја обезбедува одлично прилепување на површини, му дава сигурност на вашиот чекор и обезбедува долготрајност. Овие безвременски патики со влошка CX, лесно ќе ги вклопите со остатокот од вашата гардероба, и затоа нема причина да не ги носите секој ден, цел ден.
Спецификација:

 • Женски патики
 • CX влошка
 • Плиток профил
 • Горен дел од органски памук
 • CX пена во среден ѓон
 • Класичен начин на врзвуање
 • Converse ѕвезда на петицата
 • Ѓон во боја

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики A00869C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 171545C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 166800C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  1
  1.5
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  7
  Sačuvano u omiljne
  Патики 168816C
  5.032 MKD
  Заштеда 20%
  6.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M9166C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.512 MKD
  Заштеда 20%
  4.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M9696C
  3.951 MKD
  Заштеда 10%
  4.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5