на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Reebok Патики Club C Double GEO
Reebok Патики Club C Double GEO
Reebok Патики Club C Double GEO
Reebok Патики Club C Double GEO
Reebok Патики Club C Double GEO
Reebok Патики Club C Double GEO
Reebok Патики Club C Double GEO
Reebok Патики Club C Double GEO
Reebok Патики Club C Double GEO
Reebok Патики Club C Double GEO
Reebok

Reebok Патики Club C Double GEO

код на производ: GW0224
6.190 MKD
6.190 MKD
4.333 MKD
Заштеда: 1.857 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37
 • 38
 • 38.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Reebok Club C Double Geo се кожени женски патики со наследен Reebok стил. Поедноставени, свежи, ќе ви дадат поддршка да достигнете нови височини (благодарение на платформата на средниот ѓон). Комбинирајте ги овие патики инспирирани од тенисот со што кое било парче од вашиот гардеробер, за актуелната добитна комбинација. Боите додаваат суптилност, а кожниот горен дел стана стандард за овие Reebok патики.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Кожен горен дел
 • Текстилна постава
 • Лесна амортизација
 • EVA среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики GY0957
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики G55284
  3.714 MKD
  Заштеда 40%
  6.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики FZ2905
  4.333 MKD
  Заштеда 30%
  6.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  големина
  35
  36
  36,5
  37
  37,5
  38
  38,5
  39
  40
  40,5
  41
  42
  42,5
  43
  44
  44,5
  45
  45,5
  46
  47
  Sačuvano u omiljne
  3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  големина
  35
  35,5
  36
  37
  37,5
  38
  38,5
  39
  40
  40,5
  41
  42
  42,5
  43
  44