на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Патики ZX 2K BOOST J
adidas Патики ZX 2K BOOST J
adidas Патики ZX 2K BOOST J
adidas Патики ZX 2K BOOST J
adidas Патики ZX 2K BOOST J
adidas Патики ZX 2K BOOST J
adidas Патики ZX 2K BOOST J
adidas Патики ZX 2K BOOST J
adidas Патики ZX 2K BOOST J
adidas Патики ZX 2K BOOST J
adidas

adidas Патики ZX 2K BOOST J

код на производ: GZ7456
6.788 MKD
6.788 MKD
4.073 MKD
Заштеда: 2.715 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Патиките за тинејџери adidas ZX 2K BOOST J се обид патиките да изгледаат футуристички и да одговараат на трендовите во иднината.

Деталите на горниот дел и на средниот ѓон ги прават многу впечатливи.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

  • Боја: бела, сина, розова
  • Гумен ѓон
  • Горен дел: мрежа и TPU
  • Карактеристичен среден ѓон
  • Код на производ: GZ7456
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст За тинејџери

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер GN8451
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
Заштеда 30%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер HF7578
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер H22639
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
Заштеда 30%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
62
68
74
80
86
92
98

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики HQ8754
4.688 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики GY6629
2.070 MKD
Заштеда 20%
2.588 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики GW4066
4.790 MKD
Заштеда 20%
5.988 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-