на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Reebok Патики Classic Leather Multi
Reebok Патики Classic Leather Multi
Reebok Патики Classic Leather Multi
Reebok Патики Classic Leather Multi
Reebok Патики Classic Leather Multi
Reebok Патики Classic Leather Multi
Reebok Патики Classic Leather Multi
Reebok Патики Classic Leather Multi
Reebok Патики Classic Leather Multi
Reebok Патики Classic Leather Multi
Reebok Патики Classic Leather Multi
Reebok Патики Classic Leather Multi
Reebok Патики Classic Leather Multi
Reebok Патики Classic Leather Multi
Reebok Патики Classic Leather Multi
Reebok Патики Classic Leather Multi
Reebok

Reebok Патики Classic Leather Multi

код на производ: GW5926
Prosečna ocena:
5.590 MKD
5.590 MKD
3.354 MKD
Заштеда: 2.236 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 43
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46
  46
 • 47
  47
 • 48
  48
 • 48.5
  48.5
 • 49
  49
 • 50
  50
 • 36.5
 • 37.5
 • 38.5
 • 39.5
 • 40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
 • 42
 • 42.5
  42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Reebok Classic Leather Multi се машки патики со велурски преклопи на долните синтетички слоеви. Мешавина од поедноставениот стил од осумдесеттите години со суптилни детали, дополнети и прилагодени на брзиот пазар од деведесеттите години, даде лесен, безвременски дизајн на овие машки патики.

Сето ова, надополнето со карактеристичните материјали на денешницата, го истурка овој модел на патики Reebok на модерниот пазар и ги направи незаменлив член на модерниот арсенал патики подготвени за купувачите. Средниот ѓон EVA со единствена густина ви дава лесно чувство и удобност додека ги носите овие патики.

Оваа удобност дополнително се подобрува со пенестата подлога EVA.

Гумениот ѓон кој е отпорен на абење ги прави особено издржливи.

Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел од велур и синтетички слој
 • Текстилна постава
 • Пенеста подлога EVA
 • EVA среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: Сива
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

 • Gzim BEADINI
  Gzim BEADINI

  Perfekt

  17.02.2023. 14:37

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики GY1542
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики GY0955
4.472 MKD
Заштеда 20%
5.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5