на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

FILA Патики Fila Disruptor Low
FILA Патики Fila Disruptor Low
FILA Патики Fila Disruptor Low
FILA Патики Fila Disruptor Low
FILA Патики Fila Disruptor Low
FILA Патики Fila Disruptor Low
FILA Патики Fila Disruptor Low
FILA Патики Fila Disruptor Low
FILA

FILA Патики Fila Disruptor Low

код на производ: 1010302-12V
6.190 MKD
6.190 MKD
3.714 MKD
Заштеда: 2.476 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  10
 • 42
  42
 • 11
  11
 • 11.5
  11.5
 • 12
  12
 • 13
  13
 • 3.5
  3.5
 • 4
  4
 • 4.5
  4.5
 • 5
  5
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 6.5
  6.5
 • 38
  38
 • 7.5
  7.5
 • 39
 • 8.5
  8.5
 • 40
  40
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Почувствувајте го духот на 90-тите во Fila Disruptor Low женските lifestyle патики. Апсолутниот тренд кој го комбинира ретро изгледот на овие патики со модерни детали, ќе ја нагласи секоја ваша комбинација. Нивната намалена, чиста линија совршено се комбинира со секоја гардероба Осмелете се да ги комбинирате во помодерни варијанти и дајте му карактер на вашиот стил. Покрај нивната привлечност, средниот EVA ѓон нуди неверојатна удобност.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од вештачка кожа
 • Внатрешност од текстил
 • EVA среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна
 • Код на производ: 1010302-12V

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд FILA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara