на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok

Reebok Патики Classic Legacy

код на производ: FY7745
5.590 MKD
5.590 MKD
3.913 MKD
Заштеда: 1.677 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Reebok Classic LEGACY се унисекс lifestyle патики кои го оживуваат стилот на патиките за трчање од 70-тите години.

Овој модел Classic Legacy за дизајнот влече инспирација од old school патиките.

3D дизајнот им дава интересен изглед кој не се заборава.

Горниот дел е од велур и текстил за дополнителна текстура и квалитет на дизајнот.

Спецификации:

  • Lifestyle унисекс патики

  • Плиток модел

  • Врзување

  • Горен дел: текстил, велур и синтетика

  • Обложување со текстил

  • Гумен ѓон

  • Боја: сина, бела

  • Шифра на артикл: FY7745

карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд Reebok
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики GY1542
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики GY0955
5.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики GW5926
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
2.795 MKD
Заштеда 50%
5.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5