на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE Патики Run Star Hike
CONVERSE

CONVERSE Патики Run Star Hike

код на производ: 166799C
6.890 MKD
6.890 MKD
5.512 MKD
Заштеда: 1.378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
 • 43.5
  43.5
 • 45
  45
 • 45
  45
 • 36
  36
 • 35.5
  35.5
 • 35
 • 35.5
 • 36
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41
  41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Converse Run Star Hike се унисекс патики кои комбинираат класични и модерни детали. Излезете од стереотипот на секојдневниот живот и погледнете го светот околу вас од повисока перспектива во овие патики на платформа. Converse Run Star Hike го слави наследството со комбинирање на детали инспирирани од минатото со модерни трендови за удобност. Влошката OrthoLite обезбедува извонредна удобност и комфор што ги заслужувате. Карактеристичната ѕвезда на зглобот и ѕвездата на петицата со контрастни бои јасно го истакнуваат вашиот моден стил. Патиките имаат класичен начин на врзување и ѓон во боја кој обезбедува одлично прилепување на површини, дава сигурност на вашиот чекор и придонесува за нивната долготрајност. Овие безвременски патики лесно ќе ги вклопите со секој вид гардероба, и затоа нема причина да не ги носите секој ден, цел ден.
Спецификации:

 • Унисекс патики
 • OrthoLite влошка
 • Класичен начин на врзување
 • Converse ѕвезда на зглобот и петицата
 • Ѓон во боја

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 568497C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.472 MKD
  Заштеда 20%
  5.590 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5