на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

VANS Патики Sk8-Low
VANS Патики Sk8-Low
VANS Патики Sk8-Low
VANS Патики Sk8-Low
VANS Патики Sk8-Low
VANS Патики Sk8-Low
VANS Патики Sk8-Low
VANS Патики Sk8-Low
VANS Патики Sk8-Low
VANS Патики Sk8-Low
VANS Патики Sk8-Low
VANS Патики Sk8-Low
VANS Патики Sk8-Low
VANS Патики Sk8-Low
VANS

VANS Патики Sk8-Low

код на производ: VN0A4UUK6BT
5.990 MKD
5.990 MKD
4.792 MKD
Заштеда: 1.198 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 37
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

VANS Sk8-Low се машки lifestyle патики дизајнирани за ваша пријатност и удобност. Премиум материјалот во горниот дел нежно го обвиткува вашето стапало, а во исто време му ја дава потребната цврстина. Лесно ќе ги комбинирате со вашиот спортски стил и ќе доминирате каде и да ве однесе денот. Класичен модел со докажан квалитет во кул стил кој ќе биде апсолутен хит оваа сезона. Носете ги секој ден - на прошетка, возење велосипед, скејт или скутер - едноставно насекаде.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд VANS
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики VN000EYEBLK
  3.773 MKD
  Заштеда 30%
  5.390 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN000EWZBLK
  4.312 MKD
  Заштеда 20%
  5.390 MKD
  големина
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  45.5
  46
  46.5
  47
  47.5
  48
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0A3B3UY28
  5.112 MKD
  Заштеда 20%
  6.390 MKD
  големина
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN000D5IB8C
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  големина
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Патики VN000D3HY28
  4.792 MKD
  Заштеда 20%
  5.990 MKD
  големина
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  43.5
  44
  44.5
  45
  46