на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CROCS Папучи CLASSIC
CROCS Папучи CLASSIC
CROCS Папучи CLASSIC
CROCS Папучи CLASSIC
CROCS Папучи CLASSIC
CROCS Папучи CLASSIC
CROCS Папучи CLASSIC
CROCS Папучи CLASSIC
CROCS

CROCS Папучи CLASSIC

код на производ: 10001-6SW
3.390 MKD
3.390 MKD
2.712 MKD
Заштеда: 678 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M10
  M10
 • M11
  M11
 • M12
  M12
 • M4W
  M4W
 • M5W
  M5W
 • M6W
  M6W
 • M7W
  M7W
 • M8W
  M8W
 • M9W
  M9W
 • W10
  W10
 • W6
  W6
 • W7
  W7
 • W8
  W8
 • W9
  W9
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд CROCS
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1