на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Папучи

по страна

Папучи

Pročitajte

Може да се каже дека папучите никогаш не биле популарни како изминатите две сезони. За тоа придонесоа дизајнерските колекции, кои во преден план ги истакнаа овие обувки. Благодарение на тоа, папучите станаа детаљ кои ја одбележаа street style културата.

Кога станува збор за женски папучи, понудата на Buzz Online Shop се состои од модели од брендот Puma, додека машките папучи може да се најдат во варијанта за кошарка, имено оние со потпис на брендот Nike.

Како и да е, не се само папучите од понудата на Buzz нема да сакате да ги соблечете. Ова важи и за патиките Adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma, кои се составен дел од sneaker култура и модели кои се дел од списокот со желби на милиони луѓе ширум светот секоја нова сезона. Купете ги во Buzz Online Shop и станете дел од кул и урбаниот тим на Buzz.

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
големина
колекција
Цена
19 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи VN0A5HFEX0Z
1.868 MKD
Заштеда 25%
2.490 MKD
големина
34.5
36
37
40
41
42.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Папучи CN9677-100
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи CN9675-006
1.793 MKD
Заштеда 25%
2.390 MKD
големина
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи DC0496-004
2.618 MKD
Заштеда 25%
3.490 MKD
големина
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи CN9675-005
1.793 MKD
Заштеда 25%
2.390 MKD
големина
10
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Папучи CN9677-002
1.793 MKD
Заштеда 25%
2.390 MKD
големина
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи DQ9624-003
2.393 MKD
Заштеда 25%
3.190 MKD
големина
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи DM8598-002
2.318 MKD
Заштеда 25%
3.090 MKD
големина
10
11
12
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи VN0A5HF5IX6
1.643 MKD
Заштеда 25%
2.190 MKD
големина
38
39
40.5
44.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
glas
1
1.227 MKD
Заштеда 35%
1.888 MKD
големина
4
5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
glas
1
1.866 MKD
Заштеда 25%
2.488 MKD
големина
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Папучи CN9677-005
Prosecna ocena:
glas
1
1.793 MKD
Заштеда 25%
2.390 MKD
големина
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Папучи CN9677-600
1.793 MKD
Заштеда 25%
2.390 MKD
големина
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Папучи CN9675-002
Prosecna ocena:
glas
1
1.793 MKD
Заштеда 25%
2.390 MKD
големина
11
12
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.166 MKD
Заштеда 25%
2.888 MKD
големина
7
Pročitajte

Може да се каже дека папучите никогаш не биле популарни како изминатите две сезони. За тоа придонесоа дизајнерските колекции, кои во преден план ги истакнаа овие обувки. Благодарение на тоа, папучите станаа детаљ кои ја одбележаа street style културата.

Кога станува збор за женски папучи, понудата на Buzz Online Shop се состои од модели од брендот Puma, додека машките папучи може да се најдат во варијанта за кошарка, имено оние со потпис на брендот Nike.

Како и да е, не се само папучите од понудата на Buzz нема да сакате да ги соблечете. Ова важи и за патиките Adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma, кои се составен дел од sneaker култура и модели кои се дел од списокот со желби на милиони луѓе ширум светот секоја нова сезона. Купете ги во Buzz Online Shop и станете дел од кул и урбаниот тим на Buzz.