на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Опрема

по страна

Опрема

Pročitajte

Не се зборува без причина дека вистинските аксесоари може да ја издигнат секоја комбинација на облека на уште повисоко ниво. Затоа треба да бидат внимателно избрани, бидејќи една грешка може да значи тотален моден неуспех. Ова, сепак, не важи за додатоците што се наоѓаат на Buzz Online Shop бидејќи едноставно нема промашувања со нив!

Избрани така што секој клиент ќе може да најде додаток што му одговара совршено, машките додатоци, женските модни детали, но и опремата што е достапна за секого, брзо ќе „се најде под вашата кожа“ за да не се разделите од нив. Snapback качкетите се секако детаљ со кој нема неуспеси во скоро секоја street style комбинација, додека интересните шарени чорапи се и повеќе од интересен додаток ако се носат со соодветни патики и гардероба. Snapback качкетите исто така можат феноменално да ја надополнат вашата комбинација на облека, па затоа изберете ги со посебна грижа.

Ако не знаете која комбинација на облека е совршена за вас, како и кои модни додатоци да ги изберете од нашата понуда, „копирајте“ од познатите личности и модни блогери. При изборот на модни детали, ви е дозволено да бидете „големи деца“ и да си играте. Во исто време, не заборавајте дека сите додатоци од понудата на Buzz се носат со голема самодоверба, во варијанти кои само дополнително ќе ја потенцираат нивната, но и вашата стилска моќ.

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Брендови
Возраст
големина
колекција
Цена
za-zeni
unisex
za-vozrasni
292 производи
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0660-023
Prosecna ocena:
glas
1
2.495 MKD
Заштеда 50%
4.990 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец 910B4737NSZ
5.032 MKD
Заштеда 20%
6.290 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец 910B4623NSZ
6.552 MKD
Заштеда 20%
8.190 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец 910B4618NSZ
5.032 MKD
Заштеда 20%
6.290 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец 910B4426NSZ
7.512 MKD
Заштеда 20%
9.390 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец 910B4402NSZ
7.512 MKD
Заштеда 20%
9.390 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец 910B3789NSZ
7.512 MKD
Заштеда 20%
9.390 MKD
големина
1
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
1.313 MKD
Заштеда 40%
2.188 MKD
големина
1
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Ранец DC4244-411
Prosecna ocena:
glas
1
1.463 MKD
Заштеда 30%
2.090 MKD
големина
1
1SIZ
BV
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
1.462 MKD
Заштеда 30%
2.088 MKD
големина
1
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Ранец 078753-01
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Pročitajte

Не се зборува без причина дека вистинските аксесоари може да ја издигнат секоја комбинација на облека на уште повисоко ниво. Затоа треба да бидат внимателно избрани, бидејќи една грешка може да значи тотален моден неуспех. Ова, сепак, не важи за додатоците што се наоѓаат на Buzz Online Shop бидејќи едноставно нема промашувања со нив!

Избрани така што секој клиент ќе може да најде додаток што му одговара совршено, машките додатоци, женските модни детали, но и опремата што е достапна за секого, брзо ќе „се најде под вашата кожа“ за да не се разделите од нив. Snapback качкетите се секако детаљ со кој нема неуспеси во скоро секоја street style комбинација, додека интересните шарени чорапи се и повеќе од интересен додаток ако се носат со соодветни патики и гардероба. Snapback качкетите исто така можат феноменално да ја надополнат вашата комбинација на облека, па затоа изберете ги со посебна грижа.

Ако не знаете која комбинација на облека е совршена за вас, како и кои модни додатоци да ги изберете од нашата понуда, „копирајте“ од познатите личности и модни блогери. При изборот на модни детали, ви е дозволено да бидете „големи деца“ и да си играте. Во исто време, не заборавајте дека сите додатоци од понудата на Buzz се носат со голема самодоверба, во варијанти кои само дополнително ќе ја потенцираат нивната, но и вашата стилска моќ.