на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Опрема

по страна

Опрема

Pročitajte

Не се зборува без причина дека вистинските аксесоари може да ја издигнат секоја комбинација на облека на уште повисоко ниво. Затоа треба да бидат внимателно избрани, бидејќи една грешка може да значи тотален моден неуспех. Ова, сепак, не важи за додатоците што се наоѓаат на Buzz Online Shop бидејќи едноставно нема промашувања со нив!

Избрани така што секој клиент ќе може да најде додаток што му одговара совршено, машките додатоци, женските модни детали, но и опремата што е достапна за секого, брзо ќе „се најде под вашата кожа“ за да не се разделите од нив. Snapback качкетите се секако детаљ со кој нема неуспеси во скоро секоја street style комбинација, додека интересните шарени чорапи се и повеќе од интересен додаток ако се носат со соодветни патики и гардероба. Snapback качкетите исто така можат феноменално да ја надополнат вашата комбинација на облека, па затоа изберете ги со посебна грижа.

Ако не знаете која комбинација на облека е совршена за вас, како и кои модни додатоци да ги изберете од нашата понуда, „копирајте“ од познатите личности и модни блогери. При изборот на модни детали, ви е дозволено да бидете „големи деца“ и да си играте. Во исто време, не заборавајте дека сите додатоци од понудата на Buzz се носат со голема самодоверба, во варијанти кои само дополнително ќе ја потенцираат нивната, но и вашата стилска моќ.

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
големина
колекција
Цена
316 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 910B5151NSZ
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 910B4744NSZ
4.792 MKD
Заштеда 20%
5.990 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец FJ4814-010
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец VN0A5KHPY28
2.152 MKD
Заштеда 20%
2.690 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.302 MKD
Заштеда 30%
3.288 MKD
големина
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 910B5639NSZ
6.792 MKD
Заштеда 20%
8.490 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 910B3562NSZ
7.101 MKD
Заштеда 10%
7.890 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец VN0A5KHRBA5
2.023 MKD
Заштеда 30%
2.890 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.182 MKD
Заштеда 30%
1.688 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 079943-08
1.272 MKD
Заштеда 20%
1.590 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 079136-11
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
BV
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.302 MKD
Заштеда 30%
3.288 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец VN0A5KHRY28
2.023 MKD
Заштеда 30%
2.890 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DB3300-838
2.632 MKD
Заштеда 20%
3.290 MKD
големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 910B5243NSZ
5.168 MKD
Заштеда 25%
6.890 MKD
големина
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.532 MKD
Заштеда 30%
2.188 MKD
големина
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец DV3079-010
1.883 MKD
Заштеда 30%
2.690 MKD
големина
MISC
Pročitajte

Не се зборува без причина дека вистинските аксесоари може да ја издигнат секоја комбинација на облека на уште повисоко ниво. Затоа треба да бидат внимателно избрани, бидејќи една грешка може да значи тотален моден неуспех. Ова, сепак, не важи за додатоците што се наоѓаат на Buzz Online Shop бидејќи едноставно нема промашувања со нив!

Избрани така што секој клиент ќе може да најде додаток што му одговара совршено, машките додатоци, женските модни детали, но и опремата што е достапна за секого, брзо ќе „се најде под вашата кожа“ за да не се разделите од нив. Snapback качкетите се секако детаљ со кој нема неуспеси во скоро секоја street style комбинација, додека интересните шарени чорапи се и повеќе од интересен додаток ако се носат со соодветни патики и гардероба. Snapback качкетите исто така можат феноменално да ја надополнат вашата комбинација на облека, па затоа изберете ги со посебна грижа.

Ако не знаете која комбинација на облека е совршена за вас, како и кои модни додатоци да ги изберете од нашата понуда, „копирајте“ од познатите личности и модни блогери. При изборот на модни детали, ви е дозволено да бидете „големи деца“ и да си играте. Во исто време, не заборавајте дека сите додатоци од понудата на Buzz се носат со голема самодоверба, во варијанти кои само дополнително ќе ја потенцираат нивната, но и вашата стилска моќ.