на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорцеви Jordan
Nike Шорцеви Jordan
Nike Шорцеви Jordan
Nike Шорцеви Jordan
Nike Шорцеви Jordan
Nike Шорцеви Jordan
Nike Шорцеви Jordan
Nike Шорцеви Jordan
Nike

Nike Шорцеви Jordan "23"

Код на производ: 95C160-023
2.690 MKD
2.690 MKD
1.883 MKD
Заштеда: 807 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 12-13г.
 • 11-12г.
 • 9-10г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

JORDAN „23“ е детски машки шорц инспириран од кошарката. Овие шорцеви за тинејџери се изработени од мека француска ткаенина во која удобноста е загарантирана. Има еластичен појас со врвки, странични џебови, како и графика на предната и задната страна.
Спецификација:

 • Детски шорцеви за мажи
 • Француски фротир
 • Jordan 23 графика
 • Материјал: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-102
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ3692-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  Големина
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики 654275-421
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.453 MKD
  Заштеда 30%
  7.790 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики 654275-423
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  Големина
  4.5Y
  5.5Y
  5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DH8695-101
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DO6488-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  Големина
  3.5Y
  4Y
  5Y
  6Y

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви FD3289-010
  4.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS