на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорц M J ESS SSNL SHORT
Nike Шорц M J ESS SSNL SHORT
Nike Шорц M J ESS SSNL SHORT
Nike Шорц M J ESS SSNL SHORT
Nike Шорц M J ESS SSNL SHORT
Nike Шорц M J ESS SSNL SHORT
Nike

Nike Шорц M J ESS SSNL SHORT

Код на производ: FN4647-010
Prosečna ocena:
3.790 MKD
3.790 MKD
3.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 2XL 2XL
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорц
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Naume
Naume
13.07.2024. 14:49

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV3780-133
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.090 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 909096-008
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.190 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.190 MKD
Големина
12
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DN2647-007
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.890 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV3780-361
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.090 MKD
Големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц FN4647-457
Цена 3.790 MKD
Големина
L
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Шорц DX0502-480
Цена 3.090 MKD
Големина
L
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц NESSE522-338
Цена 4.190 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц HA4338
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 2.488 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Шорц NESSA560-302
Цена 2.490 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Шорц FB8171-435
Цена 4.790 MKD
Големина
L
S