на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорц M J ESS SSNL SHORT
Nike Шорц M J ESS SSNL SHORT
Nike Шорц M J ESS SSNL SHORT
Nike Шорц M J ESS SSNL SHORT
Nike Шорц M J ESS SSNL SHORT
Nike Шорц M J ESS SSNL SHORT
Nike Шорц M J ESS SSNL SHORT
Nike Шорц M J ESS SSNL SHORT
Nike

Nike Шорц M J ESS SSNL SHORT

Код на производ: FN4647-457
3.790 MKD
3.790 MKD
3.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорц
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV0788-001
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ8963-101
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.403 MKD
Заштеда 30%
16.290 MKD
Големина
10.5
12
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DV7413-400
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.774 MKD
Заштеда 40%
11.290 MKD
Големина
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики FB1396-012
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.803 MKD
Заштеда 30%
8.290 MKD
Големина
11
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AV3042-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DO1925-130
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.413 MKD
Заштеда 30%
10.590 MKD
Големина
10.5
11
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц IP1951
Цена 1.488 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц FN4647-010
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 3.032 MKD
Заштеда 20%
3.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц DX0502-480
Цена 3.090 MKD
Големина
L
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц NESSE522-338
Цена 3.352 MKD
Заштеда 20%
4.190 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц HA4338
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 2.488 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Шорц NESSA560-302
Цена 1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
M
S