на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорц M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Nike Шорц M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Nike Шорц M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Nike Шорц M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Nike Шорц M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Nike Шорц M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Nike Шорц M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Nike Шорц M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Nike Шорц M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Nike Шорц M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Nike

Nike Шорц M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT

Код на производ: DX0502-480
3.090 MKD
3.090 MKD
3.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Шорц
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Плава
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 924453-405
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.152 MKD
Заштеда 20%
15.190 MKD
Големина
11
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV9346-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.153 MKD
Заштеда 30%
8.790 MKD
Големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 924453-100
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.633 MKD
Заштеда 30%
15.190 MKD
Големина
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DD9293-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.790 MKD
Големина
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FB9619-200
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.734 MKD
Заштеда 40%
12.890 MKD
Големина
10
10.5
12
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц FN4647-010
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 3.032 MKD
Заштеда 20%
3.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорц FN4647-457
Цена 3.790 MKD
Големина
L
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорц NESSE522-338
Цена 3.352 MKD
Заштеда 20%
4.190 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц HA4338
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 2.488 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Шорц NESSA560-302
Цена 1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Шорц FB8171-435
Цена 4.790 MKD
Големина
L
S