на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Сет JDG JORDAN ESSENTIAL SHORT SET
Nike Сет JDG JORDAN ESSENTIAL SHORT SET
Nike Сет JDG JORDAN ESSENTIAL SHORT SET
Nike Сет JDG JORDAN ESSENTIAL SHORT SET
Nike Сет JDG JORDAN ESSENTIAL SHORT SET
Nike Сет JDG JORDAN ESSENTIAL SHORT SET
Nike Сет JDG JORDAN ESSENTIAL SHORT SET
Nike Сет JDG JORDAN ESSENTIAL SHORT SET
Nike

Nike Сет JDG JORDAN ESSENTIAL SHORT SET

Код на производ: 25A805-P36
1.690 MKD
1.690 MKD
1.352 MKD
Заштеда: 338 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 18-24м.
  • 2-3г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Сет
Пол За девојчиња
Бренд Nike
Возраст За бебе
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 35A805-P36
1.323 MKD
Заштеда 30%
1.890 MKD
Големина
4
5
6
6X
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 65C997-782
1.701 MKD
Заштеда 10%
1.890 MKD
Големина
12M
18M
24M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сет 75C997-782
1.881 MKD
Заштеда 10%
2.090 MKD
Големина
2T
3T
4T