на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Сет Jordan 23 Ring
Nike Сет Jordan 23 Ring
Nike Сет Jordan 23 Ring
Nike Сет Jordan 23 Ring
Nike Сет Jordan 23 Ring
Nike Сет Jordan 23 Ring
Nike Сет Jordan 23 Ring
Nike Сет Jordan 23 Ring
Nike

Nike Сет Jordan 23 Ring

Код на производ: 65C997-782
1.890 MKD
1.890 MKD
1.701 MKD
Заштеда: 189 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 9-12м.
 • 12-18м.
 • 18-24м.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike JORDAN 23 RING е комплет маички со кратки ракави и шорцеви за бебиња. Вашиот мал иден кошаркар ќе носи кошаркарска историја во овој дводелен сет кој ги илустрира 6-те шампионски титули кои Michael Jordan ги освои за време на неговата легендарна кариера со Bulls. Маичката и шорцевите имаат класичен крој и се исклучително удобни за носење благодарение на комбинацијата на материјали од кои се направени. Шорцевите имаат ластик на половината за полесно облекување и соблекување. Спецификација:

 • Комплет маичка со кратки ракави и шорцеви за бебиња
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Сет
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст За бебе
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет 25A805-P36
  1.352 MKD
  Заштеда 20%
  1.690 MKD
  Големина
  2T
  3T
  4T
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет 35A805-P36
  1.323 MKD
  Заштеда 30%
  1.890 MKD
  Големина
  4
  5
  6
  6X
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сет 75C997-782
  1.881 MKD
  Заштеда 10%
  2.090 MKD
  Големина
  2T
  3T
  4T