на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Сандали Oneonta NN Sandal
Nike Сандали Oneonta NN Sandal
Nike Сандали Oneonta NN Sandal
Nike Сандали Oneonta NN Sandal
Nike Сандали Oneonta NN Sandal
Nike Сандали Oneonta NN Sandal
Nike Сандали Oneonta NN Sandal
Nike Сандали Oneonta NN Sandal
Nike

Nike Сандали Oneonta NN Sandal

Код на производ: FB1948-201
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Сандали
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Зелена
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали FJ6044-001
Цена 5.490 MKD
Големина
10
11
12
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали FJ2595-001
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 4.090 MKD
Големина
6
7
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали FJ2595-002
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 3.681 MKD
Заштеда 10%
4.090 MKD
Големина
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Цена 3.670 MKD
Заштеда 20%
4.588 MKD
Големина
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
Цена 3.211 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
Големина
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали CI7849-401
Цена 2.781 MKD
Заштеда 10%
3.090 MKD
Големина
13C
2Y
3Y