на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики JORDAN 1 LOW ALT BT
Nike Патики JORDAN 1 LOW ALT BT
Nike Патики JORDAN 1 LOW ALT BT
Nike Патики JORDAN 1 LOW ALT BT
Nike Патики JORDAN 1 LOW ALT BT
Nike Патики JORDAN 1 LOW ALT BT
Nike Патики JORDAN 1 LOW ALT BT
Nike Патики JORDAN 1 LOW ALT BT
Nike Патики JORDAN 1 LOW ALT BT
Nike Патики JORDAN 1 LOW ALT BT
Nike

Nike Патики JORDAN 1 LOW ALT BT

Код на производ: DR9747-132
4.490 MKD
4.490 MKD
4.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 10C 27 16
  • 6C 22 12
  • 7C 23.5 13
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Деца
Возраст За бебе
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0694-100
Цена 7.790 MKD
Големина
3.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DV3607-101
Цена 8.490 MKD
Големина
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики CD6864-026
Цена 8.790 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики CD6864-126
Цена 8.790 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AT3745-130
Цена 3.490 MKD
Големина
2C
3C
4C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ1602-100
Цена 4.990 MKD
Големина
1.5Y
10.5C
11.5C
11C
12.5C
12C
13.5C
13C
1Y
2.5Y
2Y
3Y