на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики NIKE AIR MAX 270 PS SI
Nike Патики NIKE AIR MAX 270 PS SI
Nike Патики NIKE AIR MAX 270 PS SI
Nike Патики NIKE AIR MAX 270 PS SI
Nike Патики NIKE AIR MAX 270 PS SI
Nike Патики NIKE AIR MAX 270 PS SI
Nike Патики NIKE AIR MAX 270 PS SI
Nike Патики NIKE AIR MAX 270 PS SI
Nike Патики NIKE AIR MAX 270 PS SI
Nike Патики NIKE AIR MAX 270 PS SI
Nike

Nike Патики NIKE AIR MAX 270 PS SI

Код на производ: HF9092-001
6.490 MKD
6.490 MKD
4.543 MKD
Заштеда: 1.947 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 10.5C 27.5 16.5
  • 11.5C 28.5 17.5
  • 11C 28 17
  • 12.5C 30 18.5
  • 12C 29.5 18
  • 13C 31 19
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Деца
Возраст Мали деца
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0694-100
Цена 6.232 MKD
Заштеда 20%
7.790 MKD
Големина
3.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DV3607-101
Цена 5.094 MKD
Заштеда 40%
8.490 MKD
Големина
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики CD6864-026
Цена 7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Патики CD6864-126
Цена 7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AT3745-130
Цена 2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
Големина
2C
3C
4C
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ1602-100
Цена 4.990 MKD
Големина
1.5Y
10.5C
11.5C
11C
12.5C
12C
13.5C
13C
1Y
2.5Y
2Y
3Y