на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики WMNS NIKE AIR MAX DAWN NN
Nike Патики WMNS NIKE AIR MAX DAWN NN
Nike Патики WMNS NIKE AIR MAX DAWN NN
Nike Патики WMNS NIKE AIR MAX DAWN NN
Nike Патики WMNS NIKE AIR MAX DAWN NN
Nike Патики WMNS NIKE AIR MAX DAWN NN
Nike Патики WMNS NIKE AIR MAX DAWN NN
Nike Патики WMNS NIKE AIR MAX DAWN NN
Nike Патики WMNS NIKE AIR MAX DAWN NN
Nike Патики WMNS NIKE AIR MAX DAWN NN
Nike

Nike Патики WMNS NIKE AIR MAX DAWN NN

Код на производ: FD9864-500
9.190 MKD
9.190 MKD
9.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN4164-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DQ5733-010
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ6165-258
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.390 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Дуксер FB8338-237
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ4458-277
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.190 MKD
Големина
L
M
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики FD6409-600
Цена 6.534 MKD
Заштеда 40%
10.890 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики BV1021-101
Цена 6.312 MKD
Заштеда 20%
7.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5