на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики W NIKE AIR MAX PULSE
Nike Патики W NIKE AIR MAX PULSE
Nike Патики W NIKE AIR MAX PULSE
Nike Патики W NIKE AIR MAX PULSE
Nike Патики W NIKE AIR MAX PULSE
Nike Патики W NIKE AIR MAX PULSE
Nike Патики W NIKE AIR MAX PULSE
Nike Патики W NIKE AIR MAX PULSE
Nike Патики W NIKE AIR MAX PULSE
Nike Патики W NIKE AIR MAX PULSE
Nike

Nike Патики W NIKE AIR MAX PULSE

Код на производ: FD6409-201
10.890 MKD
7.623 MKD
7.623 MKD
Заштеда: 3.267 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
  • 9.5 41 26.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Беж
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DQ5733-133
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.454 MKD
Заштеда 40%
4.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ4603-234
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.654 MKD
Заштеда 40%
6.090 MKD
Големина
2XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Дуксер FB8338-019
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FV5311-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.190 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Дуксер FB8338-237
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.663 MKD
Заштеда 30%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ5536-684
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.390 MKD
Големина
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN6948-100
Цена 10.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ3780-101
Цена 7.623 MKD
Заштеда 30%
10.890 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики FD6409-600
Цена 6.534 MKD
Заштеда 40%
10.890 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FD2196-300
Цена 4.074 MKD
Заштеда 40%
6.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB8251-700
Цена 4.854 MKD
Заштеда 40%
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9