на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики WMNS NIKE AIR HUARACHE CRAFT
Nike Патики WMNS NIKE AIR HUARACHE CRAFT
Nike Патики WMNS NIKE AIR HUARACHE CRAFT
Nike Патики WMNS NIKE AIR HUARACHE CRAFT
Nike Патики WMNS NIKE AIR HUARACHE CRAFT
Nike Патики WMNS NIKE AIR HUARACHE CRAFT
Nike Патики WMNS NIKE AIR HUARACHE CRAFT
Nike Патики WMNS NIKE AIR HUARACHE CRAFT
Nike Патики WMNS NIKE AIR HUARACHE CRAFT
Nike Патики WMNS NIKE AIR HUARACHE CRAFT
Nike

Nike Патики WMNS NIKE AIR HUARACHE CRAFT

Код на производ: FD2012-001
9.190 MKD
4.595 MKD
4.595 MKD
Заштеда: 4.595 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN5434-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.843 MKD
Заштеда 30%
5.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ5751-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN3654-019
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Дуксер FB8338-063
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.663 MKD
Заштеда 30%
8.090 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Дуксер DQ5860-133
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.073 MKD
Заштеда 30%
4.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Дуксер DQ5860-402
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
Големина
L
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN6948-100
Цена 10.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ3780-101
Цена 7.623 MKD
Заштеда 30%
10.890 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики FD6409-600
Цена 6.534 MKD
Заштеда 40%
10.890 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FD2196-300
Цена 4.074 MKD
Заштеда 40%
6.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB8251-700
Цена 4.854 MKD
Заштеда 40%
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9