на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики J FORCE 1 LOW LX SP
Nike Патики J FORCE 1 LOW LX SP
Nike Патики J FORCE 1 LOW LX SP
Nike Патики J FORCE 1 LOW LX SP
Nike Патики J FORCE 1 LOW LX SP
Nike Патики J FORCE 1 LOW LX SP
Nike Патики J FORCE 1 LOW LX SP
Nike Патики J FORCE 1 LOW LX SP
Nike Патики J FORCE 1 LOW LX SP
Nike Патики J FORCE 1 LOW LX SP
Nike

Nike Патики J FORCE 1 LOW LX SP

Код на производ: DR0424-800
11.490 MKD
11.490 MKD
11.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Портокалова
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CW4298-334
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.190 MKD
Големина
L
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CW4296-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.190 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN1897-675
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.190 MKD
Големина
M
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ6224-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.190 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер DR4973-334
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.490 MKD
Големина
L
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики FD6409-600
Цена 6.534 MKD
Заштеда 40%
10.890 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики BV1021-101
Цена 6.312 MKD
Заштеда 20%
7.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5