на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики W AIR MAX 1 AMD
Nike Патики W AIR MAX 1 AMD
Nike Патики W AIR MAX 1 AMD
Nike Патики W AIR MAX 1 AMD
Nike Патики W AIR MAX 1 AMD
Nike Патики W AIR MAX 1 AMD
Nike Патики W AIR MAX 1 AMD
Nike Патики W AIR MAX 1 AMD
Nike Патики W AIR MAX 1 AMD
Nike Патики W AIR MAX 1 AMD
Nike

Nike Патики W AIR MAX 1 AMD

Код на производ: DQ9326-100
11.890 MKD
11.890 MKD
5.945 MKD
Заштеда: 5.945 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 7.5 38.5 24.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Бела
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ4458-277
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.114 MKD
Заштеда 40%
5.190 MKD
Големина
L
M
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ6165-217
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.617 MKD
Заштеда 70%
5.390 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB5110-133
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Дуксер FB8338-237
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.663 MKD
Заштеда 30%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN4164-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.274 MKD
Заштеда 40%
8.790 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DQ5733-133
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.454 MKD
Заштеда 40%
4.090 MKD
Големина
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики FD6409-600
Цена 6.534 MKD
Заштеда 40%
10.890 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики BV1021-101
Цена 6.312 MKD
Заштеда 20%
7.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5