на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

New Balance Патики 9060
New Balance Патики 9060
New Balance Патики 9060
New Balance Патики 9060
New Balance Патики 9060
New Balance Патики 9060
New Balance Патики 9060
New Balance Патики 9060
New Balance Патики 9060
New Balance Патики 9060
New Balance

New Balance Патики 9060

Код на производ: U9060EED
11.290 MKD
11.290 MKD
9.032 MKD
Заштеда: 2.258 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11.5 45.5 29.5
  • 8.5 42 26.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд New Balance
Боја Плава
ПроизведувачNew Balance Athletics Inc., Add: Brighton Landing, 100 Guest Street, Boston, MA 02135-2088, United States
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер UT23504-AGY
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.994 MKD
Заштеда 40%
4.990 MKD
Големина
U3

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U327WGA
Цена 6.083 MKD
Заштеда 30%
8.690 MKD
Големина
10
10.5
11
12
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U327WRB
Цена 5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U327WGC
Цена 6.083 MKD
Заштеда 30%
8.690 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CT302CLC
Цена 5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CT302OD
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
Големина
10
12
4.5
5
5.5
6
6.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CT302OB
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 5.752 MKD
Заштеда 20%
7.190 MKD
Големина
4
5
5.5
6
6.5
7