на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Патики Puma Blktop Rider Expeditions
Puma Патики Puma Blktop Rider Expeditions
Puma Патики Puma Blktop Rider Expeditions
Puma Патики Puma Blktop Rider Expeditions
Puma Патики Puma Blktop Rider Expeditions
Puma Патики Puma Blktop Rider Expeditions
Puma Патики Puma Blktop Rider Expeditions
Puma Патики Puma Blktop Rider Expeditions
Puma

Puma Патики Puma Blktop Rider Expeditions

Код на производ: 395906-02
6.790 MKD
6.790 MKD
6.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 44 44 28.5
  • 44.5 44.5 29
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Puma
Боја Беж
ПроизведувачPuma AG. Add: Puma way 1. 91074 Herzogenaurach, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 534376-76
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
Големина
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 390776-31
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
Големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 387327-10
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 395205-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 392718-01
6.083 MKD
Заштеда 30%
8.690 MKD
Големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45