на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики W NIKE TC 7900
Nike Патики W NIKE TC 7900
Nike Патики W NIKE TC 7900
Nike Патики W NIKE TC 7900
Nike Патики W NIKE TC 7900
Nike Патики W NIKE TC 7900
Nike Патики W NIKE TC 7900
Nike Патики W NIKE TC 7900
Nike Патики W NIKE TC 7900
Nike Патики W NIKE TC 7900
Nike Патики W NIKE TC 7900
Nike Патики W NIKE TC 7900
Nike

Nike Патики W NIKE TC 7900

Код на производ: DD9682-003
8.090 MKD
8.090 MKD
6.472 MKD
Заштеда: 1.618 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 6 36.5 23
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB5110-133
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN1897-675
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.190 MKD
Големина
M
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:8
Дуксер FB8338-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ5761-346
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.352 MKD
Заштеда 20%
4.190 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CW4296-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.733 MKD
Заштеда 30%
8.190 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DH3041-609
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
1X
2X
3X

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DV3808-106
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN0322-600
10.590 MKD
Големина
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD9865-100
11.390 MKD
Големина
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD9864-500
9.190 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики FD6409-201
10.890 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD2012-001
9.190 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5