на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики NIKE AIR MAX 90 EC
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 EC
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 EC
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 EC
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 EC
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 EC
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 EC
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 EC
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 EC
Nike Патики NIKE AIR MAX 90 EC
Nike

Nike Патики NIKE AIR MAX 90 EC

Код на производ: HF9190-001
10.890 MKD
10.890 MKD
8.712 MKD
Заштеда: 2.178 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 10 44 28
  • 12 46 30
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN7687-104
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.890 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DX1355-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.890 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:16
Дуксер FB7921-281
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер FB7998-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.490 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DX0577-247
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер CU4489-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.632 MKD
Заштеда 20%
8.290 MKD
Големина
2XL
L
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DZ4504-300
10.890 MKD
Големина
10
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4230-100
11.290 MKD
Големина
10
11.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0789-600
10.590 MKD
Големина
11.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9657-001
10.890 MKD
Големина
10.5
11
11.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DZ4475-026
11.790 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV7585-001
10.590 MKD
Големина
10
10.5
8.5
9