на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

New Balance Патики W 327
New Balance Патики W 327
New Balance Патики W 327
New Balance Патики W 327
New Balance Патики W 327
New Balance Патики W 327
New Balance Патики W 327
New Balance Патики W 327
New Balance Патики W 327
New Balance Патики W 327
New Balance

New Balance Патики W 327

Код на производ: WS327GA
7.490 MKD
7.490 MKD
5.992 MKD
Заштеда: 1.498 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 5.5 36 22.5
  • 6.5 37 23.5
  • 7 37.5 24
  • 7.5 38 24.5
  • 8.5 40 25.5
  • 9 40.5 26
  • 9.5 41 26.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд New Balance
Боја Зелена
ПроизведувачNew Balance Athletics Inc., Add: Brighton Landing, 100 Guest Street, Boston, MA 02135-2088, United States
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT33555-MS
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT31501-ACK
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.054 MKD
Заштеда 40%
5.090 MKD
Големина
L
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT31525-ACK
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.354 MKD
Заштеда 40%
5.590 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT31525-WAD
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.354 MKD
Заштеда 40%
5.590 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT33550-NWG
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.403 MKD
Заштеда 30%
6.290 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT31501-SOI
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.054 MKD
Заштеда 40%
5.090 MKD
Големина
L
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики WS327FT
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BBW550EA
7.432 MKD
Заштеда 20%
9.290 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BBW550BI
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
7.432 MKD
Заштеда 20%
9.290 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BBW550BT
7.432 MKD
Заштеда 20%
9.290 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8.5
9