на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики W AIR FORCE 1 '07 NEXT NATURE
Nike Патики W AIR FORCE 1 '07 NEXT NATURE
Nike Патики W AIR FORCE 1 '07 NEXT NATURE
Nike Патики W AIR FORCE 1 '07 NEXT NATURE
Nike Патики W AIR FORCE 1 '07 NEXT NATURE
Nike Патики W AIR FORCE 1 '07 NEXT NATURE
Nike Патики W AIR FORCE 1 '07 NEXT NATURE
Nike Патики W AIR FORCE 1 '07 NEXT NATURE
Nike Патики W AIR FORCE 1 '07 NEXT NATURE
Nike Патики W AIR FORCE 1 '07 NEXT NATURE
Nike

Nike Патики W AIR FORCE 1 '07 NEXT NATURE

Код на производ: DV3808-500
8.090 MKD
8.090 MKD
8.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 5.5 36 22.5
  • 6 36.5 23
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
  • 9 40.5 26
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ6224-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.914 MKD
Заштеда 40%
8.190 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CW4296-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.733 MKD
Заштеда 30%
8.190 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Дуксер DQ5860-832
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер DR4973-601
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN5434-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.843 MKD
Заштеда 30%
5.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN1897-675
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.190 MKD
Големина
M
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DV3808-106
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN0322-600
10.590 MKD
Големина
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD9865-100
11.390 MKD
Големина
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD9864-500
9.190 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики FD6409-201
10.890 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD2012-001
9.190 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5