на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

New Balance Патики 9060
New Balance Патики 9060
New Balance Патики 9060
New Balance Патики 9060
New Balance Патики 9060
New Balance Патики 9060
New Balance Патики 9060
New Balance Патики 9060
New Balance Патики 9060
New Balance Патики 9060
New Balance

New Balance Патики 9060

Код на производ: U9060GCB
11.590 MKD
11.590 MKD
9.272 MKD
Заштеда: 2.318 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 4 36 22
  • 5 37.5 23
  • 5.5 38 23.5
  • 6 38.5 24
  • 6.5 39.5 24.5
  • 7 40 25
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд New Balance
Боја Беж
ПроизведувачNew Balance Athletics Inc., Add: Brighton Landing, 100 Guest Street, Boston, MA 02135-2088, United States
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер UT23504-AGY
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.493 MKD
Заштеда 30%
4.990 MKD
Големина
U3

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U327WGA
8.690 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U327WRB
7.490 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U327WGC
8.690 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U997RPA
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U997RMC
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5