на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

New Balance Патики NEW BALANCE - 9060
New Balance Патики NEW BALANCE - 9060
New Balance Патики NEW BALANCE - 9060
New Balance Патики NEW BALANCE - 9060
New Balance Патики NEW BALANCE - 9060
New Balance Патики NEW BALANCE - 9060
New Balance Патики NEW BALANCE - 9060
New Balance Патики NEW BALANCE - 9060
New Balance Патики NEW BALANCE - 9060
New Balance Патики NEW BALANCE - 9060
New Balance

New Balance Патики NEW BALANCE - 9060

Код на производ: U9060GCA
11.590 MKD
11.590 MKD
9.272 MKD
Заштеда: 2.318 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 4 36 22
  • 4.5 37 22.5
  • 5 37.5 23
  • 5.5 38 23.5
  • 6 38.5 24
  • 6.5 39.5 24.5
  • 7 40 25
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд New Balance
Боја Зелена
ПроизведувачNew Balance Athletics Inc., Add: Brighton Landing, 100 Guest Street, Boston, MA 02135-2088, United States
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер UT23504-AGY
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.493 MKD
Заштеда 30%
4.990 MKD
Големина
U3

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U327WGA
8.690 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U327WRB
7.490 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U327WGC
8.690 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U997RPA
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики U997RMC
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5