на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3
Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3
Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3
Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3
Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3
Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3
Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3
Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3
Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3
Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3
Nike

Nike Патики JORDAN STAY LOYAL 3

Код на производ: FB1396-160
8.290 MKD
8.290 MKD
6.632 MKD
Заштеда: 1.658 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 10 44 28
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11 45 29
  • 11.5 45.5 29.5
  • 12 46 30
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DX0525-657
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.190 MKD
Големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN3929-355
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN5326-133
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.712 MKD
Заштеда 20%
5.890 MKD
Големина
2XL
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DX0577-247
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FB7518-060
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.690 MKD
Големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DZ4504-300
10.890 MKD
Големина
10
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4230-100
11.290 MKD
Големина
10
11.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0789-600
10.590 MKD
Големина
11.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9657-001
10.890 MKD
Големина
10.5
11
11.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DZ4475-026
11.790 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV7585-001
10.590 MKD
Големина
10
10.5
8.5
9