на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas Патики GAZELLE BOLD W
adidas

adidas Патики GAZELLE BOLD W

Код на производ: IE0421
7.388 MKD
7.388 MKD
7.388 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 7 40 2/3 25.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Боја Розе
ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер HK9654
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.453 MKD
Заштеда 40%
4.088 MKD
Големина
36
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер HJ7870
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.372 MKD
Заштеда 30%
3.388 MKD
Големина
38
42
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер H33586
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
Големина
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер HK9653
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.453 MKD
Заштеда 40%
4.088 MKD
Големина
34
36
38
40

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IG2577
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
4-
5
5-
7