на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

New Balance Патики BBW550
New Balance Патики BBW550
New Balance Патики BBW550
New Balance Патики BBW550
New Balance Патики BBW550
New Balance Патики BBW550
New Balance Патики BBW550
New Balance Патики BBW550
New Balance

New Balance Патики BBW550

Код на производ: BBW550QA
9.290 MKD
9.290 MKD
8.361 MKD
Заштеда: 929 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 36.5
  • 37
  • 37.5
  • 38
  • 40
  • 40.5
  • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд New Balance
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT31501-ACK
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.054 MKD
Заштеда 40%
5.090 MKD
Големина
L
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT31501-SOI
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.054 MKD
Заштеда 40%
5.090 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT33550-NWG
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.403 MKD
Заштеда 30%
6.290 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT33555-MS
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT31525-ACK
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.354 MKD
Заштеда 40%
5.590 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT31525-WAD
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.354 MKD
Заштеда 40%
5.590 MKD
Големина
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики WS327FT
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BBW550EA
7.432 MKD
Заштеда 20%
9.290 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BBW550BI
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
7.432 MKD
Заштеда 20%
9.290 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5