на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Патики PUMA RS-X GLAM WNS
Puma Патики PUMA RS-X GLAM WNS
Puma Патики PUMA RS-X GLAM WNS
Puma Патики PUMA RS-X GLAM WNS
Puma Патики PUMA RS-X GLAM WNS
Puma Патики PUMA RS-X GLAM WNS
Puma Патики PUMA RS-X GLAM WNS
Puma Патики PUMA RS-X GLAM WNS
Puma Патики PUMA RS-X GLAM WNS
Puma Патики PUMA RS-X GLAM WNS
Puma

Puma Патики PUMA RS-X GLAM WNS

Код на производ: 396393-02
Prosečna ocena:
6.790 MKD
6.790 MKD
6.111 MKD
Заштеда: 679 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 37
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд Puma
Возраст За возрасни

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Ангела
Ангела
13.05.2024. 16:07

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 535684-99
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
Големина
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 387468-12
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
Големина
37
37.5
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 392495-02
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
Големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 384363-04
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
Големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
41