на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Reebok Патики CLASSIC LEATHER SP EXTRA
Reebok Патики CLASSIC LEATHER SP EXTRA
Reebok Патики CLASSIC LEATHER SP EXTRA
Reebok Патики CLASSIC LEATHER SP EXTRA
Reebok Патики CLASSIC LEATHER SP EXTRA
Reebok Патики CLASSIC LEATHER SP EXTRA
Reebok

Reebok Патики CLASSIC LEATHER SP EXTRA

Код на производ: 100074376
6.790 MKD
6.790 MKD
4.753 MKD
Заштеда: 2.037 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 37
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY0957
4.392 MKD
Заштеда 20%
5.490 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
Големина
37,5
38
39