на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike Патики Dunk Low
Nike

Nike Патики Dunk Low

Код на производ: FQ7056-100
Prosečna ocena:
8.790 MKD
8.790 MKD
8.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37.5
 • 38
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Dunk Low женски патики првично создадени за кошаркарско игралиште, кои брзо станаа уличен стил, овие патики се икона на кошарката во 80-тите. Женските патики Nike Dunk Low се враќаат со класични детали и ретро шарм. Ова специјално издание Nike Dunk Low за Денот на вљубените сè уште го отсликува ретро стилот, а нискиот профил гарантира дека можете удобно да ја играте вашата игра насекаде. Исклучително мекиот горен дел неодоливо потсетува на стилот на кошаркарските чевли од 80-тите. Средниот ѓон од пена нуди лесно амортизирање со одзив. Гумениот надворешен ѓон со класичен модел обезбедува издржливост, влечење и ретро вибрации. Спецификација:

 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Горен дел од перфорирана кожа
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  LJUBICA
  LJUBICA
  20.04.2024. 16:12

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DM7006-030
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.053 MKD
  Заштеда 30%
  5.790 MKD
  Големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики BQ6472-200
  9.690 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FN6326-001
  8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD1869-114
  7.911 MKD
  Заштеда 10%
  8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ3448-200
  10.390 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FN6344-001
  7.281 MKD
  Заштеда 10%
  8.090 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  8.5