на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Vans Патики KNU SKOOL
Vans Патики KNU SKOOL
Vans Патики KNU SKOOL
Vans Патики KNU SKOOL
Vans Патики KNU SKOOL
Vans Патики KNU SKOOL
Vans

Vans Патики KNU SKOOL

Код на производ: VN0009QCBF2
5.590 MKD
5.590 MKD
4.472 MKD
Заштеда: 1.118 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36.5
  • 37
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
  • 40.5
  • 42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд Vans
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A7YKFBEL
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN000A7EFS8
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A7YKFBLK
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN000A67ZBF
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
Големина
L
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A7Q5EZBF
4.823 MKD
Заштеда 30%
6.890 MKD
Големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0009QCB5P
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
3.913 MKD
Заштеда 30%
5.590 MKD
Големина
36.5
39
40
41