на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Vans Патики VN MN LIFESTYLE CLASSICS SHOES
Vans Патики VN MN LIFESTYLE CLASSICS SHOES
Vans Патики VN MN LIFESTYLE CLASSICS SHOES
Vans Патики VN MN LIFESTYLE CLASSICS SHOES
Vans Патики VN MN LIFESTYLE CLASSICS SHOES
Vans Патики VN MN LIFESTYLE CLASSICS SHOES
Vans Патики VN MN LIFESTYLE CLASSICS SHOES
Vans Патики VN MN LIFESTYLE CLASSICS SHOES
Vans Патики VN MN LIFESTYLE CLASSICS SHOES
Vans Патики VN MN LIFESTYLE CLASSICS SHOES
Vans

Vans Патики VN MN LIFESTYLE CLASSICS SHOES

Код на производ: VN0009QCB9M
5.590 MKD
5.590 MKD
4.472 MKD
Заштеда: 1.118 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 41
  • 42
  • 42.5
  • 43
  • 44
  • 44.5
  • 45
  • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд Vans
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0007P2Y9H
5.032 MKD
Заштеда 20%
6.290 MKD
Големина
41
42
42.5
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0007P2TWB
5.032 MKD
Заштеда 20%
6.290 MKD
Големина
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
47