на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Jordan 1 Mid
Nike Патики Air Jordan 1 Mid
Nike Патики Air Jordan 1 Mid
Nike Патики Air Jordan 1 Mid
Nike Патики Air Jordan 1 Mid
Nike Патики Air Jordan 1 Mid
Nike Патики Air Jordan 1 Mid
Nike Патики Air Jordan 1 Mid
Nike Патики Air Jordan 1 Mid
Nike Патики Air Jordan 1 Mid
Nike

Nike Патики Air Jordan 1 Mid

Код на производ: DQ8426-701
9.690 MKD
9.690 MKD
9.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 46
 • 47
 • 47.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Jordan 1 Mid се машки lifestyle патики за целодневна удобност. Редизајнираниот изглед на добро познатиот модел укажува на посветеноста на брендот за подобрување на асортиманот. Горниот дел од кожа и синтетичка кожа обезбедува максимална поддршка. Поудобно и поефикасно од било кога. Полудлабокиот профил зрачи со уличен стил и одлична мода. Гумениот ѓон ќе ги придружува вашите чекори исполнети со удобност. Карактеристичното лого Jumpman го додава моќниот изглед. Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Полудлабок профил
 • Гумен ѓон
 • Лого на Air Jordan
 • Со врзување
 • Лого на Jumpman

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:14
  Дуксер FB7921-361
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN5326-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DM4044-001
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DQ8426-132
  9.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4181-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV0821-002
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  glasa
  3
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5